Leden 2009

Dodatek k pracovní smlouvě

23. ledna 2009 v 20:41 | Jarda and Méďa |  Repair News

Dodatek k pracovní smlouvě
1) Nemocenská


Zaměstnavatel nebude nadále akceptovat potvrzení od lékaře o pracovní neschopnosti. Kdo může dojít k lékaři, dojde i do práce.
2) Chirurgické zákroky


Veškeré operace jsou v době Vašeho pracovního poměru zakázané! Firma Vás přijala jako celého a neporušeného člověka. Pokud si necháte něco odstranit, bude to posuzováno jako hrubé porušení pracovní kázně.
3) Volno na zotavenou


Každý zaměstnanec má nárok na 104 volných dnů za rok. Tyto dny se budou nazývat soboty a neděle.
4) Absence z důvodu úmrtí


Tato absence Vám bude omluvena pouze za předpokladu, že zaměstnavatele uvědomíte minimálně 14 dní předem, protože jste povinni za sebe zapracovat náhradu.
5) Návštěva toalety


Návštěvy na toaletách se budou řídit abecedním pořádkem. Všichni zaměstnanci začínající na písmeno A půjdou na toaletu mezi 8:00 až 8:20, písmeno B 8:20 až 8:40 atd. Pokud to nestihnete v uvedeném čase, musíte počkat do druhého dne nebo si vyměnit časovku s jiným zaměstnancem. Tato změna musí být písemně povolena od vedoucích obou zaměstnanců. Pro použití toalety jsou stanoveny 3 minuty. Po uplynutí tohoto limitu se ozve zvukové znamení, toaletní papír se ukryje a dveře toalety se otevřou dokořán.
6) Přestávka na oběd


Hubení zaměstnanci - 1 hodina (musí lépe vypadat)

Zaměstnanci se standardní váhou - 30 minut (stačí pro udržení váhy)

Tlustí zaměstnanci - 5 minut (stačí na vypití odtučňovacího koktejlu)
7) Kodex oblékání


Doporučuje se, aby zaměstnanci chodili do práce oblečeni úměrně svému platu. Kdo bude přistižen ve značkovém oblečení, bude to znamenat, že je na tom finančně dobře a může mu být snížen plat.


Děkujeme Vám za loajalitu vůči naší společnosti. Jsme tu od toho, abychom zabezpečili pozitivní zaměstnanecké ovzduší.Táta

21. ledna 2009 v 18:35 | Jarda and Méďa |  Repair News

Náš Kocour se tento týden stal otcem malé Veroniky.

Redakce našeho blogu za všechny repairy: GRATULUJEME!!!My, riperští gratulanti, kráčíme si ruku v ruce,

v předu Havran, Lukáš druhý,

za ním Medvěd s hrnkem medu,

počítejme s Plyšákem.

Dav se kroutí, bory šumí, Co pak je to za nezbedu?

s tímhle my se nedohodnem s milostpánem myšákem!Buďme Ripeři, ale nemusí o tom nikdo vědět

5. ledna 2009 v 21:03 | Jarda and Meda |  Repair News

Buďme Češi, ale nemusí o tom nikdo vědět. Tuto moudrost pronesl nadporučík Lukáš

Tak to by bylo namístě taktního pomlčenío naší vědomé ignoranci Vánočních svátků, Silvestra, Nového Roku a s tím souvisejících přáníček, péefek a jiných nezbytných ozdob.

A taky že jo! Že jsme ripeři jsme Vám ctěným čtenářům našeho blogu nedávali vědět poctivě po celé svátky a ještě navrch o nějaký ten všední den déle. To aby jsme se vám nepřejedli, což jste stejně udělali za nás, hltajíce kapra s bramborovým salátem (když salát tak přiměřeně - do vany!) a kvanta cukroví.

Na veškeré té veselosti visí temný stín pochybností ohledně setrvání (jakjinak) našeho Kocoura v čele naší "tlupy". I když jistá informace budí zdání fámy, přece jen jsou zde obavy, že na každém šprochu je pravdy trochu...