Com.yks.R!peru

A co dál, Havrane?

1. října 2011 v 12:51 | repairdiablo
Milé děti a přátelé Ripáčků!
Rozkol a rozpad ve zdánlivě nerozlučné družině repairů byl neodvratný a bylo jen otázkou času, kdy
zbyde jen jádro ohlodané až na kost. Odchodem nic nekončí a tak by možná nebylo na škodu
podívat se, jak to hrdiny našeho komixu bylo dál. Nebude repairblog..bude něco jiného..
To není konec..to je jen další začátek............

Ošetřovatelka dravé zvěře

26. června 2011 v 19:55 | repairdiabloKdo má rád zvířata, neůže být zlej člověk. Cítíme s nimi jistou spřízněnost, chováme je, staráme se o ně a mnohdy se jim podobáme více, nežli bychom chtěli. A je radost pobýt s člověkem, který má k naším zvířecím kamarádům opravdu vřelý vztah. Z lásky k nim jim často dáváme i jména, a je jedno jmenují-li se Belík, Havraník či Medvědík..jsou to naši mazlíčci.

Tákováhle to byla ryba!

13. června 2011 v 15:49 | repairdiablo
O rybaření se už napsaly stohy knih a vedlo tolika řečí až se zdá, že není co dodat.
Ono to rybaření to není jen tak. Víte, jak má takovej rybář-rybářka nesnadnej život? Ruku na srdce, víte co to všechno obnáší? Navíc ta strašná nejistota: "Ne. co pak dnes chytnu, ale spíše chytnu dnes něco?" Nechtěl bych být rybářem ani za nic, když si uvědomím kolika tam čeká na jednoho nástah a překvapení....

Nejlepší přítel? Na smetaně!

6. června 2011 v 12:47 | repairdiablo


Kam jsme se poděli
kam jsme se to poděli
kde je ti konec můj jediný příteli
zmizels mi nevím kam
sám sám sám
jsem tady sám

Jestlipak vzpomínáš si ještě na tu noc
Byli to dva hladoví a Vrtule jim přišlana pomoc
Jó tehdy nebýt brambor
tak z tvých dvanácti žeber
nezůstalo příliš moc

Kam jsme se poděli
kam jsme se to poděliKterak byl pan Vole-vole povýšen

5. června 2011 v 18:58 | repairdiablo

Jak se Honzík učil latinsky

5. června 2011 v 12:24 | repairdiablo

Milé děti. bylo-nebylo jedno repairství a na tom repairu...


Maisner a Kuře

5. června 2011 v 9:54 | repairdiablo

Čistota půl...havrana

27. května 2011 v 14:19 | repairdiabloMyslím, že není třeba se nějak zvlášť doširoka rozepisovat nad životem osvědčeným
rčením :Čistota půl života.
Frekvence a způsob očisty těla je každému dán jeho výchovou, prostředím ze kterého pochází a liší se i kulturním zasazením, čili zemí původu.
Tolik ve zkratce o tělesné hygieně člověka. Ale jak je tomu u jiných živočišných druhů je již kapitola sama o soběNutno podotknout, že Belíček (prostě Bela) je pejsánek k pohledání. Není nikterak vybíravá a ochotně oblízne kterékoliv jiné zvířátko, člověka nevyjímaje.

Uvidíte na repairu! možná....

23. května 2011 v 12:39 | repairdiablo


Lidičky!
Toto pokračování velmi oblíbené PC hry si nevymyslel nikdo jiný než život! Jde o 100% interaktivní
3D zábavu na neurčitý počet hodin, včetně pracovní doby! Jen jednu maličkost opomněl její tvůrce implementovat a tou je možnost save/load. Příjemnou zábavu...
Jsme tým

22. května 2011 v 8:35 | repairdiablo

Stalo se něco nepředstavitelného! Ukradli nám Dana - šéfíčka! No jasně že ne fyzicky, ale na blogu jej jaksi postrádám. Měl jsem dojem, že se v některém z desítek komiksů poflakuje. Avšak po čtvrteční důkladné prohlídce jsem z Dana nenalezl ani chlup! Je možné aby takováto sošná figura dosud neměla svého avatara?


Vegeteriánům zdar!

15. května 2011 v 7:46 | repairdiablo


Nic proti menšinovým skupinám. Je to osvěžující, když si člověk...medvěd může vyměnit názory s jinak smýšlejícími bytostmi. Nemusíme se hned nutně do krve bít, stačí si v klidu popovídat. Jednoho takový dialog může obohatit, zvláště když je ochota naslouchat. Může se stát však, že narazíme na militantní obhájce práv kohokoliv, třeba cvrčků. Vyznačují se až fanatickým zapálením pro svatou věc a přesvědčením o vlastní pravdě, kterou musí stůj-co stůj vytroubit do světa! Nadšené světlo v očích, pěsti sevřené a už pochodují v jednom šiku seřazeni pod transparenty...hotová křížová výprava :)A stejně to byl on!

1. května 2011 v 20:13 | repairdiablo
Kdo by to byl do mě řekl?Plně se stotožňuji s tvrzením "Za všechno může Medvěd!". Je to sice stokrát opakovaná lež, ale síla sugesce je mocná a po čase přesvědčí i nejzarytější odpůrce. Tak asi tak, přátelé.

Všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo

1. května 2011 v 19:06 | repairdiablo
Tak mě napadlo...


Ne že bych si stěžoval, to skutečně ne. Jen bych rád nějaký ten manuál, nebo alespoň radu jak vypnout autopilota a nezbláznit se. Tedy...není-li již pozdě.

Inspirace

6. září 2010 v 18:16 | repair Diablo
ins

Havran a překvapení lovecké sezóny

5. září 2010 v 20:02 | Repair Diablo
sezona

Havraní iluze

21. března 2010 v 16:11 | RepairDiablo
gamme

Evropané jsou příliš pomalí

Pracovní den je přibližně stejně dlouhý jako v Evropě, ovšem! … Jihokorejci se musí v práci pohybovat rychle, musí mluvit rychle, musí číst rychle, psát rychle na počítači, přemýšlet rychle, telefonovat rychle, … a pokud to dělají příliš pomalu, už jim volá někdo z personálního, že se mu nezdá jeho pomalý způsob práce.
Během pracovního dne máte dovolenou pauzu 60minut (přesně!) na oběd. V případě, že máte žízeň a nedoběhnete si pro pití dostatečně rychle, popřípadě sklenici s vodou pijete příliš pomalu, už je u vás někdo z personálního, že tahle by to nešlo!.
V České Republice je mezi zaměstnanci velmi oblíbená pauza na cigaretu (12 cigaret/den = 12x10min = 2hodiny placeného volna). V Jižní Koreji jedna pauza na cigaretu v pracovní době = výpověď - ovšem rychle, jak je dobrým zvykem.

Počítače a jídlo mají k sobě blízko

Perličkou tohoto pracovního dne je pauza na oběd. Jihokorejské nadšení pro internet a počítače lze jen těžko nazvat obyčejným fandovstvím. Poledních 60min se tráví tak, že jdete do speciální rychlé restaurace, kde vám udělají kupříkladu steak do jedné minuty včetně přílohy! Ostatní jídlo třeba i rychleji. Je to proto aby jste měli jídlo co nejrychleji v sobě a mohli se zbylé minuty z polední pauzy věnovat internetu.
Takto podle vlastních slov mého známého tráví 70% jeho kolegů.

Závislost na internetu

Drtivá většina Jihokorejců do 35-ti let je závislá na internetu.
Je to docela dobře pochopitelné vzhledem k tomu, že je většina území pokryta kvalitním signálem bezdrátového internetu a cena za kterou lze pořídit PDA, super mobil či notebook je vpravdě legrační. Rychlost místního internetu je na hranici možností nejnovějších technologií.
Nejnovější technologie používané v Jižní Koreji jsou takové, o jejichž možnostech teprve uslyšíme z odborného tisku v horizontu několika let. Jižní Korea je testovacím trhem pro většinu technologických společností a společnosti budující velké bezdrátové sítě si jezdí pro Know-How právě do Jižní Koreje.

zdroj :http://www.businessweek.cz/it-maniac-it-maniak.html

Havran a kouzelné přání

10. března 2010 v 18:59 | RepairDiablo

Jedno moudré medvědí přísloví praví : "Nikdy si nic, nepřej aby se ti to nesplnilo."

Mája se vám představuje...se sluchátkem

6. března 2010 v 17:40 | RepairDiablo
Na genezi Májina oblíbeného rčení spíše zvolání :"Vozéjk!!!" by si vzpoměli jen málokteří, proto nám vespolek nezbývá než věřit, že to bylo spácháno v dobrém úmyslu a za dobrého rozmaru. Jedno je však jisté a sice, že je mnohem bezpečnější dráždit kobru bosou nohou, než-li si nahněvat naši Máju ;o)

Havranův transmutátor

28. února 2010 v 8:25 | RepairDiablo

Jen na čas políbila Havrana můza vynálezců a co z toho nedopatření vyplynulo můžete posoudit sami :-)

Příliš mnoho havránů....

22. února 2010 v 11:20 | RepairDiablo
Nic se nemá přehánět

 
 

Reklama
Reklama